До нашого Центру завітали депутати з Черкас
08.11.2019
Коли добро навкруги: у Тернополі влаштували День доброти для дітей з інвалідністю
15.11.2019

Під чарівні звуки музики у Центрі сьогодні пролунала “Казкова осіння історія”

Сьогодні у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації відбулося музичне свято під назвою “Казкова осіння історія”.

Діти разом із батьками поринули у затишну осінню атмосферу під мелодійні звуки, які створювали наші вихованці. Гостям представили музичні та танцювальні номери, в яких діти охоче проявляли свої таланти: грали, співали й танцювали.

“Працюємо ми за оргметодикою, стараємось залучити якомога більше дітей, аби вони освоїли навички гри на елементарних музичних інструментах. На сьогоднішньому святі були використані найрізноманітніші інструменти: клавеси, тамбурини, металофони, ксилофони, маракаси, укулеле. Хочу відмітити, що діти із великим задоволенням відвідують музичні заняття та радо беруть у руки ще не вивчені інструменти. Адже музика має неймовірну силу і здатність як веселити й розважати, так і заспокоювати”, – зазначає вчитель музики Любов Габрих.

Відтак, на осінньому дійстві умілі дитячі руки вигравали на численних музінструментах, багато з яких є маловідомими широкому загалу – а це вже є приводом для маленької гордості. Присутні спробували відтворити звуки дощу і зливи власним тілом, а також помилуватися чарівним танцем собачки-улюбленця Денні.

За свої старання та гучні оплески, діти отримали солодкі подарунки. А свою творчу уяву вони використали на смачному майстер-класі під назвою “айсінг”, який організували волонтери-кондитери Оксана Горішня і Зоряна Гураль. Дякуємо їм за солодкий настрій!