Під чарівні звуки музики у Центрі сьогодні пролунала “Казкова осіння історія”
14.11.2019
Весело, активно та результативно: як проходять заняття з ЛФК (ВІДЕО)
21.11.2019

Коли добро навкруги: у Тернополі влаштували День доброти для дітей з інвалідністю

   Скільки в людині доброти – стільки в ній і життя. ( У.Емерсон )

  На днях багато країн світу відзначали День доброти. Він проявлявся у всьому – від думок до вчинків. У різних регіонах планети організовували численні благодійні акції та заходи.

  Долучитися до свята добра вирішили і в Тернополі. Ідея провести день для дітей по-особливому щасливо виникла у координатора руху “Життя без меж” Олени Коваль. Вона згуртувала діток, які мають інвалідність та школярів й заохотила їх цікавими заняттями.

  Відтак, у кімнаті дитячого дозвілля “Тралі-валі” зібралося дев’ятеро активних дітлахів, які на рівні розважалися, малювали, ліпили з пластиліну та гралися мильними бульбашками. На заході був задіяний і вихованець нашого Центру – Захар, а також син Олени – Володя.

   Школярі щиро допомагали дітям з інвалідністю, були доброзичливими та відкритими. Батьки, в свою чергу, радісно спостерігали за тим, як їхні діти зацікавлено майструють звірят із пластиліну, творять художні дива на папері та спілкуються з веселими аніматорами.

   “Цей захід приурочений такому світлому і сонячному Дню добра, про який ми маємо згадувати не лише раз у рік, а жити ним щодня. Хочу подякувати людям, які долучилися до організації сьогоднішнього дійства. Воно відбулося в певному інклюзивному форматі, адже здорові діти допомагали та спілкувалися з дітками, що мають інвалідність. І це викликає неабияку гордість, адже вже змалечку прищеплюється розуміння рівності та безбар’єрності”, – говорить координатор руху “Життя без меж” Олена Коваль.

  Спостерігаючи за щирими радісними емоціями дітей та їхньою цікавістю до творчості й ігор, виникає бажання робити такі свята частіше, бо вони – частинка нашого суспільства, а ми – творці їхнього щасливого життя.