У руках наших дітей народжуються справжні художні шедеври
06.11.2019
Під чарівні звуки музики у Центрі сьогодні пролунала “Казкова осіння історія”
14.11.2019

До нашого Центру завітали депутати з Черкас

   Сьогодні до Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації приїхали гості із мальовничого міста Черкаси, які є депутатами міської і обласної рад. Метою візиту на Тернопільщину молодих, перспективних та амбіційних членів органів державної влади є переймання цінного досвіду та обмін цікавими думками.

  Два місяці тому черкаським депутатам вдалося створити Центр комплексної реабілтації у своєму місті, а тому, перш за все, їм було важливо почути практичні поради з розвитку закладу на прикладі нашого, який всього лише за кілька років набув сучасного вигляду та теперішнього статусу.

  Директор Центру Наталя Турецька привітно зустріла гостей та провела детальну екскурсію корпусами та кабінетами. Вона розповіла про структуру і функціонування закладу, історію становлення, перешкоди на шляху та способи їх подолання, а також поділилась деякими планами на майбутнє.  Депутати проявляли свою уважність та зацікавленість, задаючи багато важливих, корисних та життєвих запитань.

  Емоційний стан нашим гостям ще більше підняв пухнастий улюбленець дітей – кіт Грім. Як справжній господар, він супроводжував їх коридорами та відверто веселив.

  Отож, ми щиро дякуємо за візит представникам черкаської держвлади! Бажаємо успішного втілення планів та вдалої реалізації задуманого!