Ми відчиняємо двері перукарні!
17.12.2021
Навчання за допомогою гри
10.01.2022

На наших стінах тепер висітимуть картини легендарного колориста!

Сьогодні до нас завітала почесний консул Угорщини у м. Тернополі, Президент Благодійного фонду «Подоляни»Тетяна Чубак, яка передала нам дивовижний дарунок до новорічно-різдвяних свят – картини відомого художника та науковця в галузі кольородинаміки Стефана-Арпада Мадяра.

Найбільшою його заслугою вважають створення теорії «Біоколор», яка покликана знайти «золотий ключик» до душевного стану людини, «увійти» до її психологічної структури, скорегувати гармонійну основу.

Як докторант кафедри колородинаміки Будапештського політеху Стефан Мадяр зустрічався із Максом Люшером, який одобрив його теорію. В її основі – методика впливу кольором, лікування кольором, біорегуляції кольором, психофізіологічної адаптації за допомогою кольору в ході сенсорного відчуття і сприйняття електромагнітних хвиль різної довжини та інтенсивності.

Перш, ніж повісити картини у кабінетах, де проводяться заняття із дітьми та малоддю, ми уважно дослідимо значення кожного візерунку та вплив окремого кольору на психічний стан вихованця та прокунсультуємось безпосередньо із паном Стефано-Арпадом.

Дякуємо митцю за його щедрий подарунок та Тетяні Чубак за регулярну партнерську підтримку!