У Центрі пройшов перший нетворкінг, який об’єднав кілька сотень людей
16.12.2021
На наших стінах тепер висітимуть картини легендарного колориста!
30.12.2021

Ми відчиняємо двері перукарні!

Ми обіцяли здивувати вас під кінець року, час настав. Сьогодні у Центрі справжнє свято, адже ми відчиняємо двері та запускаємо роботу перукарні, яка стане ще одним соціальним підприємством на базі нашого закладу!

Віднедавна наші вихованці вже освоїли навички та здобули початкову практичну базу в кулінарній та швейній майстернях. Далі – цікавіше. Після ретельних обговорень, досліджень та перейняття досвіду у закордонних фахівців, ми не мали сумнівів, що перукарня – це необхідність. Час, який молодь проводитиме у майстерні, приноситиме беззаперечну користь їм та батькам та допоможе відкрити додаткові нахили у перукарській справі. Можливо, в майбутньому хтось із вихованців захоче обрати собі професію перукаря, ми будемо цьому тільки раді.

Зазначимо, що клієнти Центру будуть обслуговуватись у перукарні безкоштовно, а батькам періодично проводитимуть майстер-класи.

Відтак, наш професійний перукар Світлана вчитиме вихованців не боятися гострих ножиць, вміти користуватися гребінцями, феном, інструментами для завивки і для вирівнювання волосся. Наші дівчата та хлопці знатимуть як правильно доглядати за волоссям, а також самостійно пробуватимуть себе в ролі перукарів.

Додамо, що наша перукарня облаштована за усіма необхідними нормами та правилами, має необхідне професійне обладнання та якісні засоби для роботи з волоссям будь-якого типу, оскільки звичані салони не надто пристосовані до потреб та комфорту дітей та молоді з інвалідністю.

Таким чином, ми продовжуємо втілювати соціально значущі ідеї в рамках  проекту «Центру розвитку соціального підприємництва». Минулого року він став переможцем конкурсного відбору у напрямку “Іноваційна економіка та інвестиції”. Проект було розроблено разом з Агенцією регіонального розвитку в Тернопільській області. Він є пілотним, охоплює всеукраїнські масштаби та має на меті створити навчальні та робочі місця для людей з інвалідністю та випускників спеціалізованих навчальних закладів. Така ініціатива сприятиме підтримці соціально вразливих категорій громадян, їх повноцінного включення у життя суспільства. Це вже стало світовиим трендом, що успішно впроваджується у багатьох розвинутих регіонах.

Тому ми задіюватимемо усі можливості та використовуватимемо найшаленіші ідеї задля того, аби дати поштовх нашій молоді до розвитку у їхньому житті та омріяних перспектив!