Ми придбали перший україномовний дефібрилятор, який рятує людські життя
07.12.2021
Ми відчиняємо двері перукарні!
17.12.2021

У Центрі пройшов перший нетворкінг, який об’єднав кілька сотень людей

Підійшов до завершення дводенний захід під назвою «Студії соціальної просвіти. Психологія порозуміння» (networking). Ми плідно та вмотивовано працювали в об’єднаних форматах – онлайн (платформа Zoom) та офлайн (жива зустріч у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації).

Учасники зі всієї України в кількості близько 350 людей активно долучалися до тренінгу та вебінару. Наші спеціалісти теж заохочено брали участь в комунікації, аналітиці та засвоєнні нової інформації. Разом із автором та ведучою тренінгу «Активне вислуховування та техніки мотиваційного інтерв’ю у програмах превенції емоційного насилля»керівником Психологічної служби КНУ Катериною Бояршиновою ми удосконалювали навички активного вислуховування та техніки мотиваційного інтерв’ю.

Директор Центру Наталія Турецька теж виступила із змістовними міркуваннями стосовно актуальної теми, включившись спершу в онлайн-комунікацію, а потім – у форму живого тренінгу. Окремо вдячні представникам «Центру пробації» Міністерства юстиції України, які ініціативно долучались до заходу.

Зрештою, два дні були насиченими інформаційно. Змістовна та цікава співпраця з колегами, доречне та уміле поєднання сучасних технологій приносять неабияку користь. Досвід проведення першого networking був вдалим. Із запровадженням нових форм навчання освіта набуває нових сенсів… Далі буде!

Дякуємо, Катерина Бояршинова, ми в очікуванні нових спільних проектів!