Оголошуємо про старт “Різдвяного ярмарку”!
29.11.2021
У Центрі пройшов перший нетворкінг, який об’єднав кілька сотень людей
16.12.2021

Ми придбали перший україномовний дефібрилятор, який рятує людські життя

❤ У нашому закладі відтепер є автоматичний зовнішній дефібрилятор “Rhythm” від українського виробника! Ми щиро раді, що змогли придбати саме цей пристрій, адже він легкий і мобільний, сам визначає потребу людини у розряді, щодня проводить самотестування, а ще є першим сертифікованим україномовним дефібрилятором.
◾ Пристрій, що рятує життя під час зупинки серцевої діяльності, є стартапом двох української студентів. Засновники власноруч передали його нам й провели детальний інструктаж (за що дякуємо Руслану Самігулліну)
◾ Тепер у наших силах забезпечити людину можливістю ЖИТИ. Разом з дефібрилятором у нас з’явилося більше впевненості на випадок невідкладних станів та істостно зросла якість медичного забезпечення.
◾ Важливо, щоб пристрій знаходився у загальнодоступному місці. У Центрі дефібрилятор знаходиться у холі першого поверху, де при потребі кожен без зусиль може використати його для надання невідкладної допомоги.
◾ Додамо також, що незабаром, увесь наш колектив, зокрема спеціалісти, які щодня працюють з дітьми та підлітками, пройдуть курс з надання домедичної допомоги, який організовують професійні медики, розробники дефибрілятора “Rhythm”.
❤ Ми цінуємо усіх, хто відвідує та працює у нашому Центрі, а тому їхнє здоров’я і життя є для нас в пріорітеті!