Вчимося правильно сидіти, триматись і стояти – метод Петьо на заняттях з малечою
18.09.2019
Привітали з Днем народження Надійку
30.09.2019

Активні, веселі та невгамовні: як наші вихованці відзначили День спорту

  Запорукою здоров’я та джерелом енергії завжди був і є спорт, тому його не лише роблять  складовою життя, а й присвячують окремий день в календарі.

  Нещодавно в Україні відзначили День фізичної культури і спорту, всіляко прославляючи активний спосіб життя та значення його у повсякденному житті.

  Педагоги й вихованці Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю теж не залишились осторонь від всеукраїнського святкування та влаштували свій спортивний день під назвою “У здоровому тілі – здоровий дух!”

  Змотивовані та сповнені життєвої енергії, діти активно виконали розминку, загальнорозвиваючі вправи, вивчили нові кроки для танка та брали участь в командних іграх й естафетах. Кожен викладався на максимум, бо прагнув проявити свої спортивні здібності. Приємно і те, що в групці закріпився справжній командний дух та ще більше зміцнилися товариські якості. На завершення спортивного заняття кожен наш спортсмен був нагороджений грамотою за активну участь у всіх конкурсах та іграх.

  Варто зазначити, що даний спортивний урок відіграв мету не лише у прищепленні дітям здорового ритму життя, а й у розвитку витривалості, спритності, швидкості, покращенні координації рухів, вдосконаленні вже набутих здібностей, засвоєнні нового матеріалу та вмінні проявляти свої сильні сторони поруч з іншими дітьми.