Участь у Всеукраїнському освітньому форумі «Нові виміри безпеки: виклики та рішення»
24.01.2023
«Ми разом – ми єдині»
24.01.2023

Які ігри покращують комунікацію та вміння вести діалог?

Навичка спілкування у кожної людини має розвиватися з самого дитинства. Це дозволяє особистості сформуватися. Ігри – чудовий спосіб, розвинути дитині навички комунікації та вміння вести діалог.
👨‍👩‍👦‍👦В першу чергу це ігри, які потребують взаємодії. Ті, які неможливо грати самостійно. Пропонуємо для вас декілька веселих ігор:
🎈Вгадай предмет. Одному гравцеві зав’язують очі, він стає в кутку. Виберіть предмет, який необхідно вгадати. Решта гравців повинні по черзі називати ознаки цього предмета. Гравець із зав’язаними очима при цьому може ставити запитання. Ця гра вчить дитину описувати предмети.
🎈Імпровізація. Увімкніть на телевізорі улюблений мультфільм дитини та вимкніть звук. Дитина має придумати власну озвучку за сюжетом.
🎈Закінчіть історію. Почніть історію й запропонуйте дитині її закінчити. Якщо вона ще маленька, розкажіть лічилку, запропонуйте придумати інше її закінчення. Дана гра добре розвиває словниковий запас дитини.
Запам’ятайте, що ігри на комунікацію – ефективний спосіб навчити дитину чітко й лаконічно висловлювати свої думки. Подібні ігри також добре допомагають зміцнити зв’язок з дитиною.❤