Пройшли тренінг з надання першої домедичної допомоги на полі бою
22.09.2022
Які ігри покращують комунікацію та вміння вести діалог?
24.01.2023

Участь у Всеукраїнському освітньому форумі «Нові виміри безпеки: виклики та рішення»

Представники Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації взяли участь у Всеукраїнському освітньому форумі «Нові виміри безпеки: виклики та рішення», який проходив у Тернополі впродовж двох днів. Під час форуму розглядалися питання щодо
✅психологічної підтримки учасників освітнього процесу;
✅безпечних умов навчання;
✅викликів в організації дистанційного навчання;
✅інформаційно-аналітичної складової безпеки освіти в умовах воєнного стану.
У фойє були представлені виставкові локації, де Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації спільно з компанією 2D3D презентували проєкт «Безпечний освітній простір».
Під час його створення компанія 2D3D керувалася досвідом Ізраїлю в організації навчального процесу в умовах війни. Ці посібники, можна використовувати як в освітньому та виховному процесах, а також у сховищах для психологічного розвантаження дітей. Наш центр працює із продукцією компанії ще з часу карантину. Тоді ми взялися використовувати ці посібники як візуальний матеріал для онлайн-занять і записали ряд відеоуроків із ними (їх можна побачити на нашому ю-туб каналі).
Наталія Турецька зазначила: «Попри всі виклики, які ми маємо, навчання та розвиток повинні тривати, але через війну, постійні стреси діти стали гірше зосереджуватися, а отже, погано засвоюють інформацію. Тому я вважаю, що ці посібники особливо корисні та потрібні саме зараз, бо можуть добре усувати зайве напруження та сприяти відновленню навчальних здібностей навіть в умовах тимчасового сховища чи укриття.
І сподіваюсь, що наші ЗСУ зовсім скоро здобудуть перемогу і всі розвантажувальні ігри та іграшки знову стануть просто гарними іграшками!»- директор Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації.