Наші діти пробували себе у ролі космонавтів у справжньому космопарку
15.07.2022
Як навчити дитину самостійно одягатися?
11.08.2022

Вихованці навчилися висаджувати дерева та дбати про екологію

Неповторна краса природних багатств – у нашій рідній Україні! Дбайливе ставлення, догляд та озелененння допомагають землі бути ще родючішою, так вона віддає нам за нашу до неї любов

Ми вирішили продовжувати добру екологічну справу й посадили на території центру ще плюс три саджанці – яблуні та груші. З допомогою навчання та підказок від спеціалістів Олександра Ружило та Неоніли Савчук наші вихованці вчились бути садівниками: викопували ямки, підживлювали, поливали та висаджували.

Ці чесноти ми прищеплювали дітям та молоді, користуючись народною мудрістю «що посієш, те й пожнеш». Основним завданням нашого заняття із садівництва було формування у вихованців стійких переконань, що праця є життєвою необхідністю. Спеціалісти організували спільну працю групи, знайшли місце у ній для реалізації зусиль кожної дитини. Це, в свою чергу, допомогло їм освоїти прийоми взаємодії, сформувати здатність працювати на загальну користь, вміння до кінця виконувати доручену справу. Заодно ми виховувалии дбайливе ставлення до навколишньої природи, любов до рідної землі.

Тож посадіть дерево на своїй садибі – зробіть подарунок для планети, кисень для оточуючих людей та плоди і задоволення для себе і своєї сім’ї. Пам’ятаймо, що тільки наше добро збереже чарівний світ української природи!