На тематичному пікніку вчили як захищати себе від сонця
27.06.2022
Створили нову “Мрію” та вчилися правильно переходити дорогу
01.07.2022

Шукали лікарські рослини на території закладу

🌿 Наш сьогоднішній тематичний пікнік на свіжому повітрі стосувався теми лікарських рослин. У цікавій пізнавальній формі діти змогли пригадати назви вже відомих їм рослин та вивчити нові. Особлива увага приділялась лікувальним властивостям кожної травинки, дерева та їхніх плодів, які матінка-природа засіяла просто у нас під ногами.
🍀 Ми склали тематичний кросворд, а також пограли у розвиваючу командну гру – шукали лікувальні рослини на території закладу. Після чого ми їх засушимо та створимо невеличкий гербарій зі спогадами про літо.
🌾 За гарну роботу та активність діти отримали корисний даруночок від вихователя Оксани Роган: 🍓 в’язанка суниць, з якої наші вихованці зможуть запарювати смачний ароматний чай!
🌱 Наша країна багата цінними лікарськими рослинами, і знання про них споконвіку зберігали здоров’я багатьох українців. Тому необхідно знати рослини свого краю та вміти застосовувати знання в житті.
🌳 Отже, сьогодні на тематичному пікінку ми: ознайомили вихованців з лікарськими рослинами своєї місцевості та їхнім значенням для людини; сформували інтерес, засвоїли правила збору лікарських рослин, навчили дітей використовувати їх у харчуванні та медицині; розвинули спостережливість, увагу, пізнавальний інтерес, естетичний смак; виховали бажання вивчати та охороняти лікарські рослини своєї місцевості й екологічну культуру.