Як наші вихованці водили веснянки і закликали у гості весну
28.02.2020
Онлайн майстер-клас зі створення весняної аплікації
16.03.2020

Кобзарева душа оселилась сьогодні у нашій затишній домівці

Сьогодні ім’я відомого Кобзаря та його вірші лунають по всіх усюдах. Постать і талант, глибину і досконалість творінь Тараса Шевченка згадали у нашому Центрі.

У 206 річницю з Дня його народження вихованці та спеціалісти закладу відзначили в традиційному стилі, додавши краплю сучасності: цитували вірші, згадували досягнення, співали композицію на слова поета.

Директор Наталя Іванівна Турецька звернулась до присутніх зі словами про необхідність збереження шевченківської спадщини та важливості поваги митця як сильної духом й незалежної душею особистості. А також зачитала рядки вірша “Мені однаково, чи буду”.

Ведучими свята люб’язно виявили бажання бути студенти 3 курсу факультету фізвиховання ТНПУ ім.В.Гнатюка. Водночас на інтерактивному екрані з’являлася цікава інформаційна довідка з життя і творчості Кобзаря, лунали композиції.

Атмосфера заходу стала по-справжньому родинною, сповнена мистецького й творчого настрою. Та к, ніби поруч з Тарасом Шевченком, наші вихованці та працівники вшанували його визначну постать та збагатилися самі.