Завдяки книжковому флешмобу у нас з’явилося бліьше тисячі нових книг!
14.02.2020
Кобзарева душа оселилась сьогодні у нашій затишній домівці
09.03.2020

Як наші вихованці водили веснянки і закликали у гості весну

  За кілька днів весна з відкритими обіймами неодмінно завітає до вихованців нашого Центру, адже сьогодні вони зустрічали її по-особливому тепло та казково.
   Музичне свято під назвою “Весно прийди!” згуртувало і маленьких, і дорослих у спільних виступах та розвагах. Батьки із задоволенням могли спостерігати як вміло їхні діти декламують вірші, грають на музичних інструментах та демонструють свої кращі вміння.
   Під супроводом вчительки музики Любові Габрих, у руках дітлахів залунали клавеси, дзвіночки, тамбурини і марокаси. Також вони заспівали тематичну пісню про весну, а на завершення свята взялися всі за руки та водили веснянку.
    Згодом вихованці продовжили зустріч весни, але вже в більш спокійній та творчій атмосфері. І з цим нам допомогла Галина Дудар – майстриня з витинанок, член НСМ народного мистецтва України. Вона люб’язно погодилась провести дітям майстер-клас із виготовлення паперових пташок.
   Кожен зосереджено та старанно вирізав своїй пташці крила та готував її до імпровізованого польоту. В цілому, свято вийшло вдалим, яскравим та по-справжньому весняним, незважаючи на те, що за вікном ще стоять останні зимові дні, втім все ж головне, що діти зарядилися веселим, теплим і радісним настроєм!