Шановні батьки!

Ви знаходитесь на платформі нашої з вами комунікації. Тут ви маєте нагоду задати запитання, які тривалий час хвилюють вас та членів вашої сім’ї, на які самостійно відповіді знайти не вдається. Промінь світла та ту саму ниточку допоможе віднайти директор Центру Наталя Іванівна Турецька, яка також є головним експертом-психотерапевтом обласного управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА, головою Тернопільської філії Української спілки психотерапевтів та головою ГО «Українська сімейна академія», лікарем-психотерапевтом і психоаналітиком з великим досвідом роботи.
Кожне запитання буде розглянуте, а відповідь на нього ви почуєте у відеоформаті рубрики “Батьківський клуб” на нашій офіційній сторінці у Фейсбук (https://www.facebook.com/ternopilreabilitacijaditej/). Чекаємо на ваші запитання і ласкаво просимо до відвертості!

9 Comments

 1. Оксана сказав:

  Чоловік постійно на роботі. Мені, як матері, важко впоратись одній із двома дітьми. Операція “врятувати маму від нервового зриву” кожного дня розпочинається знову і знову. Який від цього порятунок?

 2. Олена, мама Володі сказав:

  Негативні думки, як причина потоку інформації про пандемію. Як змусити свій мозок думати в позитивному руслі і передати це позитив дітям?

 3. Ганна, 27, мама Артема сказав:

  Як не ділити життя на чорне і біле, не впадати в крайнощі, а вміти приймати і знаходити позитивні моменти у кожній ситуації?

 4. Наталя, 42 сказав:

  Як спроектувати домашній простір, щоб було усім зручно?

 5. Катерина сказав:

  Почуття підвищеної тривоги – за себе, сім’ю… Як побороти це відчуття?

 6. Андрій, 39, батько сказав:

  Як розпізнати депресію та емоційне вигорання? Які їхні основні прояви і як вчасно слід звернути на це увагу?

 7. Оксана сказав:

  Як правильно починати життя «з нової сторінки» після певних втрат чи потрясінь?

 8. Марія, мати Максима сказав:

  Як правильно реагувати на критику, осуд та людей з негативно забарвленою енергетикою, не втративши при цьому почуття власної гідності?

 9. Анатолій сказав:

  Кажуть, що всі комплекси тягнуться з дитинства. Як перестати оглядатися назад і не порівнювати себе теперішнього з собою, тим минулим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *