До висвітлення основних аспектів проблеми булінгу, підходів до запобігання та наслідків запрошені шановані гості – професійні психологи та психотерапевти, а також спеціалісти в юридичній та спортивній галузі.
🌹«Цей захід організований не лише для знавців в галузі психології, а й для батьків, студентів та широкого загалу людей, що працюють з колективами та тих, хто був задіяний в процесах булінгу у різних ролях, – розповідає директор Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, голова української сімейної академії, обласний психотерапевт з 15-річним стажем роботи Наталя Іванівна Турецька, – Зараз почастішали запити «Допоможіть, бо мене цькують, я жертва» або «Допоможіть мені, бо я спостерігаю за процесами цькування». І для того, щоб вийти з такого стану, потрібно зробити крок назустріч спеціалісту.
Ми на власному досвіді стикнулися з явищем булінгу: наш колектив став в епіцентрі проблеми цькування, зокрема, зі сторони центрального телеканалу. На сьогодні ми говоримо про це, як масове явище»🌹
Однією з головних причин почастішання випадків булінгу є сімейна дисфункція, переконана Наталя Іванівна. Тому що кожна особа, яка готова цькувати – це, перш за все, особа, яка вийшла з сімейного середовища.
Цьому сприяють і загальнодержавні процеси, які зараз доволі не прості. І нам необхідно дбати про те, щоб ще більше не ускладнювати стан людей, які і так знаходяться у пригніченому стані.