Проводимо заняття весело й результативно!
30.01.2020
Привітали маленьких іменинників
07.02.2020

#подаруй_дитині_книгу – подаруй частинку свого серця (ФЛЕШМОБ)

14 лютого відзначають Міжнародний день дарування книг. З цього приводу Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації запрошує усіх взяти участь у флешмобі #подаруй_дитині_книгу.
Всього в Центрі налічується більше сімдесяти вихованців – це діти та молодь віком до 25 років. Не всі з них вміють читати, але їм дуже подобається розглядати яскраві сторінки книг, слухати цікаві історії…
Разом у нас є можливість подарувати їм не просто книгу. Це жест, який направлений на привернення уваги до дітей та молоді з інвалідністю, вияву підтримки та дружнього ставлення до них. Ми значно ближче, ніж думаємо.

У кого є бажання долучитись, просимо звертатися за телефоном 43-69-69, +38 098 277 81 51 або за нашою адресою вул.Сахарова 2.

Флешмоб триватиме два тижні (до 14 лютого включно). Усі подаровані книжки ми особисто вручимо кожному нашому вихованцю.

#подаруй_дитині_книгу – подаруй частинку свого серця…

 

  1. Мене звуть Павлик. Я надзвичайно допитливий та життєлюбний хлопчик. Цікавлюсь усім, що мене оточує, та найбільше мені приносять задоволення великі і цікаві книги. Поступово я вчуся читати й рахувати, тому люблю пізнавати науку через різнобарвні підручники. Коли гортаю нову книгу, то поринаю в нею всією увагою, бо ж так цікаво пізнавати все нове у цьому великому світі!

  1. Привіт усім! Мене звати Володя. Я не вмію читати, але мені дуже подобається розглядати великі картинки звірят, предметів побуту. Я радію, коли мені читає матуся. І хоча ще не розумію багатьох речей, але уважно слухаю і роздивляюсь малюнки. А ще мені дуже подобаються на дотик товсті сторінки. Я люблю перебирати їх пальчиками.

  1. Рада представитись, мене звати Ліля. Усе своє дитинство я провела в оточенні книг. Спочатку пізнавала світ через букви, цифри та кольорові образи, тепер – стараюсь читати оповідання повністю та уявно переноситись у світ книги. Коли маю багато вільного часу, то не нудьгую, а беру до рук ще не знайому книгу та поступово пробую зрозуміти та сприйняти те, що хотів передати автор. Головне у книжці для мене не зовнішній вигляд, а її цікаве наповнення.

 

  1. Моє ім’я Матвій. Люблю отримувати подарунки та завжди дякую батькам за красиві яскраві книжечки. Бо крім іграшок, конструкторів та розмальовок, мені дуже подобається розглядати реалістичні картинки в книжках. Подобаються фотосторінки, через які я можу бачити світ таким, який він є. Батьки кажуть, що таким чином, я розвиваю своє мислення та творчі здібності. Буду радий новим картинкам!

  1. Привіт, давайте знайомитись! Я Ростик. Всі говорять про те, що читати – це модно, але я скажу, що читати, перш за все, необхідно. Бо чомусь всі бази навчань починаються із книги. Я люблю вчитися, дізнаватися нові факти про світ, далекі кутки планети та їхніх мешканців. Найбільше задоволення отримую, коли тримаю в руках енциклопедію – таку різнобарвну та насичену новими знаннями. Цікаво вивчати нових тварин, нові країни та читати про всякі цікавинки. Так я відчуваю себе розумним та завжди маю про що поговорити з друзями!