Собаки, що лікують: протягом двох днів у нашому Центрі гостювали справжні “цілителі”
14.12.2019
Творимо свято своїми руками: у Центрі зясяяла новорічна ялинка
23.12.2019

Конструктивно, гостинно та душевно: у нашому Центрі приймали гостей із ОБСЄ

    Учора, 19 грудня, до Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації завітали поважні гості – спостерігачі спеціальної моніториногової місії ОБСЄ в Україні Івано-Франківського відділення Девід Вульф і Чарльз Болланд.

    Візит до нашого закладу та знайомство з керівництвом мали чітко окреслений робочий характер, а сама атмосфера розмови та ексурсія Центром пройшла в доволі легкій та невимушеній обстановці.

  Відтак, після конструктивного спілкування, представники ОБСЄ виявили бажання ознайомитись зі структурою, специфікою та особливостями роботи, а тому директор Наталя Іванівна Турецька провела розширену та пізнавальну екскурсію класами й приміщеннями Центру.

  Нашим гостям показали навчальні кімнати з наявними реабілітаційними посібниками, технікою й важливими деталями, які використовують у закладі для кращого комфорту дітей. Разом з тим, було зосереджено особливу увагу на змінах, які відбулися протягом останніх років, а це і проведення масштабних ремонтних робіт, і закупівля нового реабілітаційного обладнання, і оптимізація умов праці.

   Спостерігачі СММ (Спеціальної моніторингової місії)  мали змогу власноруч опробувати сучасну інтерактивну пісочницю та підлогу українського виробника, які активно застосовують на заняттях з дітьми.

    Девід Вульф і Чарльз Болланд обмінялися теплими словами і побажаннями із Наталією Іванівною та закцентували на повторному візиті. Що ж, з нетерпінням чекатимемо нової зустрічі! Адже переконані, що справа ОБСЄ в Україні відіграє неоціненну роль, а наявність відкритої комунікації та спільний погляд в одному напрямку дає нашому Центру ще більше стимулу для якісного прогресу у всіх аспектах роботи!

  Додамо, що одним із головних завдань Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні є моніторинг дотримання принципів прав людини, зокрема, що стосується учасників АТО і вразливих категорій населення. Пріоритетне завдання, що стоїть перед СММ (спеціальною моніторминоговою місією) – це  неупереджене і об’єктивне спостереження й звітування про ситуацію в нашій державі. Місія взаємодіє з органами влади усіх рівнів, а також з громадянським суспільством, етнічними та релігійними групами та місцевими громадами.

  Україна є учасницею Організації з безпеки і співробітництва в Європі з 30 січня 1992 року. Сьогодні ОБСЄ є найбільшою регіональною організацією, яка об’єднує 57 держав Європи, Центральної Азії та Північної Америки для розвитку політичного діалогу та співробітництва у сфері безпеки в усіх її вимірах – військово-політичному, економіко-довкільному та гуманітарному.