Собака – найкращі ліки від усіх недуг: як каністерапія допомагає дітям з інвалідністю?
23.08.2019
Маленькими кроками до великих звершень – новий реабілітаційний рік розпочато!
02.09.2019

Наші талановиті вихованці “танцювали, як усі” на центральній площі міста

   Наші діти – найсміливіші та найталановитіші! Можемо впевнено про це заявляти, бо вчора на центральній площі міста вони це довели.

  Троє вихованців Тернопільського обласного Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю взяли участь в інклюзивному проекті під назвою “Танцюю, як усі”. Разом з іншими дітьми вони вийшли на сцену і продемонстрували глядачам спільний танець.

  Емоції переповнювали не лише гостей свята, а й самих учасників, бо для них – це не просто танок, а величезна перемога над собою. Ще більше задоволення діти отримали від подарунків, які їм вручили після виступу. Вони стали своєрідніми трофеями за сумлінні старання та титулом “переможця” для кожного з них.

  Неймовірно пишаємось нашими вихованцями Павликом Дудою, Оксаною Калитюк та Владиком Рябухою та дякуємо їхнім батькам за віру, підтримку та власну активну участь в танцювальному проекті.

  Окрема подяка організаторам “Танцюю як усі” – “Життя Без меж”, ГО «Ділові Українські Жінки в Тернопільській області», Тернопільському міському центру фізичного здоров’я населення.