Підписали меморандум про співпрацю з “Міжнародним Фондом Добрих Людей”
18.11.2021
Провели оригінальний майстер-клас – утеплили свої горнятка
22.11.2021

Створили пінгвінів за допомогою техніки сухого валяння

Ось таких чудових пінгвінів власноруч зробили наші вихованці! Тепер вони чекатимуть своєї черги на різдвяний ярмарок, який вже незабаром стартуватиме у Центрі.

Раніше ми вже розвивали свої навички у техніці мокрого валяння з вовни, а тепер спробували інший вид – сухе валяння. Завдяки майстер-класу, що провела його для нас Ольга Базник-Щедріна, наші діти засвоїли ще один спосіб отримання задоволення та дарування його іншим.

Як виявилось, процес валяння – дуже цікава, творча та клопітка робота. Це оригінальне поєднання скульптури і рукоділля, що дозволяє максимально розкрити художні таланти. Таким способом можна створювати незвичайні фігурки, сувеніри, прикраси, предмети декору та аксесуари. Ми ж вирішили створити пінгвінів – веселих, сміливих і красивих птиць, як асоціюються у всіх з любов’ю, затишком та зимовою порою.

Цей тиждень у нашому Ценрі носив назву “тиждень доброти”. І в контексті цього ми робили різні хороші справи й залучали до них інших. Тож дякуємо сьогодні ще одній добрій людині – пані Ользі, яка люб’язно погодилась провести для наших вихованців настілький захоплюючий майстер-клас!