Чому не потрібно кричати на свою дитину?
22.03.2021
Вітаємо з успішною атестацією наших педагогів!
23.03.2021

Запрошуємо на другий сеанс “Каністерапії вихідного дня”

Запрошуємо на другий сеанс каністерапії із золотистими ретриверами Маєю та Вайдом. Собаки-терапевти тепер застосовуватимуть свої уміння на практиці, тому запрошуються діти з інвалідністю та діти, які потребують корекційного впливу каністерапевтів.

Проводитимуть сеанси каністерапії власник собак В’ячеслав Олієв та вчителька трудового навчання і власниця каністерапевта Денні Ірина Солан-Осьмак.

Група з 10-ти дітей (включно з батьками). Участь безкоштовна.

Щоб зареєструватися на практичний сеанс каністерапії заповніть, будь ласка, форму:

https://forms.gle/hRQdrs2HwyMKXd1u8

ПРОГРАМА:

  1. “Собака-каністерапевт – не існтрумент, а партнер. Мова тіла собаки” (зниження внутрішнього напруження, тривожності, емоційне “підживлення”)
  2. Практична частина:
  • читання собаці-каністерапевту Вайду (покращення навичок читання, правильної вимови, вербальний розвиток) – 45 хв;
  • рухливі ігри з каністерапевтом Маєю (покращення моторики й мобілізація рухових функцій) – 45 хв.

*Кожна дитина матиме змогу попрацювати з двома собаками.

Будемо раді бачити вас у нашому Центрі, тому заповнюйте мерщій реєстраційну форму й ласкаво просимо!

Довідково:

Спеціально навчені собаки-каністерапевти можуть надовго стримати страх, депресію, напругу, знизити неуважність і мобілізувати рухові функції. Собак використовують для профілактики й лікування простудних захворювань, захворювань серцево-судинної системи, при безсонні, алергії та астмі. Вони також діагностують напади епілепсії та можуть попередити їх за 20 хвилин до початку.

Спілкування з собакою відіграє особливу роль у соціально-психологічному благополуччі дітей, воно дає необхідне емоційне підживлення і саме по собі є психотерапією. Собаки допомагають подолати самотність та знімають психоемоційне напруження.

Утім варто пам’ятати, що каністерапія – це не панацея. Але факт незаперечний: за допомогою собак у багатьох хворих поліпшується координація рухів, пам’ять, діти стають більш товариськими й самостійними.

На сьогодні каністерапія широко розвинена у країнах західної Європи, Америки, подібний досвід є у Польщі, і все частіше до цього методу звертаються в Україні. Зокрема, у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації теж проходять каністерапевтичні заняття з дітьми та молоддю.