Говоримо про важливе та цікаве у Ценрі із Любов’ю Габрих
07.10.2020
Дякуємо за набір розвиваючих ігор Тернопільській ЗОШ №14
09.10.2020

Розпочинаємо медичну рубрику “Хвилинка здоров’я”

Доброго дня, шановні батьки, діти, молодь та всі, кому небайдуже власне здоров’я! Працівники нашого медичного відділення започатковують рубрику “Хвилинка здоров’я”, аби стати ближчим до кожного з вас.
Немає такого діагнозу, який би заважав людині жити щасливо та повноцінно. Потрібно всього на всього видозмінити навички, спорядити її допоміжними засобами пересування, дати знання і поради, які допоможуть адаптуватися.
Також закономірним є те, що все починається з матері. Тобто стан нашого здоров’я більшою мірою закладається ще під час вагітності. А потім вже залежатиме від того, як його в своєї дитини підтримували батьки.
Тому кожен з нашої команди медиків даватиме поради, що стосуються його спеціальності для дітей з періоду новонародженості до молоді в підлітковому віці. А також аналізуватимуть різні проблеми під час росту і розвитку.
Разом з тим, ми будемо раді вашій віддачі – коментарям, запитанням, відгукам, вподобайкам та поширенням. Адже тоді ми із задоволенням даватимемо все більше нових і цікавих постів та будемо певні, що нага праця дає свої плоди.
До нових зустрічей щочетверга, будьте здорові!