До Міжнародного дня захисту дітей (спілкування онлайн)
01.06.2020
Стіни Центру тепер прикрашають малюнки талановитих дітей
03.06.2020

Наша молодь створила власні іменні герби

Наша молодіжна група ”Палітра тепла” провела онлайн-заняття на дуже захоплюючу й пізнавальну тему – ”Походження імен та прізвищ”🌟 Разом із спеціалістами вихованці говорили про значення свого імені й походження прізвища.

🌳 Основним завданням нашої молоді було вигадати свій іменний герб й створити відповідний малюнок. Спеціалісти теж долучилися до цікавого заняття.

📕 В результаті, кожен представив свій власноруч створений герб – завдання було виконане не відмінно!

А тепер коротко про значення імен наших вихованців й спеціалістів, які брали участь в інтерактивному занятті:

🔅Анна – ім’я має давньоєврейське походження й означає “благодать”.

🔅Іван – ім’я має стародавню форму Іоанн давньоєврейського походження, що означає “Яхве (Бог) змилостивився, помилував”.

🔅Оксана – ім’я грецького походження, означає “гостинна”. Походить від імен Оксана, Аксінья.

🔅Світлана – ім’я слов’янського походження, від слова “світла”.

🔅Надія – християнське ім’я, запозичене з грецької мови, є перекладом імені “Ельпіс”.

🔅Анастасія – це жіночий варіант грецького чоловічого імені Анастасій (Анастас). Значення: повернута до життя, відроджена, воскресла, повстала, відроджена до життя.

🔅Ірина – ім’я грецького походження, походить від імені богині мирного життя у давньогрецькій міфології Ейрени. Означає “мир”, “морська тиша”, “спокій”.

Наша молодіжна група ”Палітра тепла” провела онлайн-заняття на дуже захоплюючу й пізнавальну тему – ”Походження імен та прізвищ”🌟 Разом із спеціалістами вихованці говорили про значення свого імені й походження прізвища. 🌳 Основним завданням нашої молоді було вигадати свій іменний герб й створити відповідний малюнок. Спеціалісти теж долучилися до цікавого заняття. 📕 В результаті, кожен представив свій власноруч створений герб – завдання було виконане не відмінно!А тепер коротко про значення імен наших вихованців й спеціалістів, які брали участь в інтерактивному занятті: 🔅Анна – ім'я має давньоєврейське походження й означає "благодать".🔅Іван – ім'я має стародавню форму Іоанн давньоєврейського походження, що означає "Яхве (Бог) змилостивився, помилував".🔅Оксана – ім’я грецького походження, означає “гостинна”. Походить від імен Оксана, Аксінья.🔅Світлана – ім'я слов'янського походження, від слова "світла".🔅Надія – християнське ім’я, запозичене з грецької мови, є перекладом імені “Ельпіс”.🔅Анастасія – це жіночий варіант грецького чоловічого імені Анастасій (Анастас). Значення: повернута до життя, відроджена, воскресла, повстала, відроджена до життя.🔅Ірина – ім’я грецького походження, походить від імені богині мирного життя у давньогрецькій міфології Ейрени. Означає “мир”, “морська тиша”, “спокій”.

Опубліковано Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації з Наталею Турецькою Вівторок, 2 червня 2020 р.